Skip to content

Pretendenci do tytułu Bloga Blogerów (part one).

04/02/2011

Dzisiaj Redakcja przyjrzała się rankingowi blogów pretendujących do tytułu Bloga Blogerów.

Na miejscu pierwszym, w dniu dzisiejszym i już pewnie do zakończenia konkursu znajduje się blog Korwina Mikkego. Zwolennik podziału mniejszości seksualnej na pedały i homosiów zaczął konkurs gdzieś z końca drugiej dziesiątki. Nie wiem czy to za sprawą partyjnych pieniędzy z których Korwin postanowił zakupić trochę starterów tak-taka, czy może głosów wiernych czytelników, blog konsekwentnie przez ostanie dni piął się do góry i dzisiaj jego czołowa pozycja wydaje się nie niezagrożona.

Juror Olejnik, niestety nie doceniła wartości autorskiej strony Korwina. Być może nawet nie marnowała czasu na jego czytanie. W końcu poglądy wielokrotnego kandydata na stanowisko Prezydenta Polski znają prawie wszyscy. Na dodatek blog nie zachęca do czytania. Za dużo w nim kolorowej czcionki i boldem pogubionych akapitów. Wszystko to robi wrażenie wielkiego bla, bla bla. Szkoda, bo poglądy Korwina, są nie tylko oryginalne, ale przede wszystkim zabawne.

Redakcja załącza wyrazy współczucia dla ostatniego Mohikanina Polskiego Liberalizmu i ma nadzieje, że tytuł Bloga Blogerów przynajmniej częściowo zaspokoi jego ambicje.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że taki tytuł to wprawdzie nie prezydentura i można się nim cieszyć tylko przez rok, ale za to zawsze jest szansa na reelekcje i to nie tylko na dwie kadencje

Na miejscu drugim znajduje się blog o podróżach Seawolfa.
Sewolf podaje się za kapitana statku pływającego, jak to statek, po morzach i oceanach świata. Ma fajny mundur ze złotymi pagonami i strasznie obciachowe poglądy. Publikuje w salonie 24, czyli w miejscu które każdy szanujący się bloger, z dbałości o własne zdrowie psychiczne, omija szerokim łukiem.
Seawolf jest człowiekiem zapracowanym. „Wypuszcza na ląd pasażerów”, albo „posyła żuczki do roboty”, lub „z komandorem z centrum antypirackiego, ustala kanały komunikacji i taktykę na wypadek ataku piratów” i tak przez cały dzień. Aż dziw bierze kiedy znajduje czas na pisanie bloga.

Powiem szczerze nie dawałem Seawolfowi szans na awans do finału, ale że z jurorami nigdy nic nie wiadomo, to jednak spadł mi kamień z serca kiedy okazało się że jednak tej nominacji nie dostał.

Na miejscu trzecim mamy blog „Kocham Laurę” No tak. Oczywiście wszyscy kochamy Laurę, tym bardziej, że ostatnio znów czuje się nie najlepiej. Rodzice przynieśli do domu jakąś paskudną infekcje. Maleństwo mało się nie udusiło. Ale nie denerwujcie się, na szczęście w tej chwili wszystko już jest pod kontrolą.

A Na miejscu czwartym znajduje blog z Granitowego Miasta. Finalista z kategorii „Moje zainteresowania i pasje”. Tego blogu jeszcze redakcja nie czytała. Ale co tam blog, popatrzcie na licznik odwiedzin. 6 milionów wizyt!!!

Taka liczba robi wrażenie.

Reklamy
15 Komentarzy leave one →
 1. 04/02/2011 4:48 pm

  Mój przyjaciel, taki jeden :) za moją namową zaczął pisać pięć lat temu blog. I to on mi zabronił brać udział w tym konkursie blogowym. W ciągu jednego dnia, jak go wp promuje ma 300 tysięcy wejść. Ale nie chciałbyś czytać tych bzdurnych komentarzy. Wystarczy kontrowersyjny temat polityczny albo kościelny – chociaż to chyba to samo?! :D Więc siedem milionów wejść na promowany onetowski bolg to pikuś :) Nasza wspólna znajoma na temat onetowskich promocji ma swoje zdanie, przyznam, że ja też :D Reszty nie znam, ale czytam pilnie, co piszesz, może kiedyś napiszę coś na temat, ale na razie idę na wieczór poetycki. Dobrego wieczoru :)

 2. 04/02/2011 5:11 pm

  No tak, właśnie przeczytałem że Mateusz Biskup jest byłym dziennikarzem. Nie ma to jak mieć kumpli w Onecie.

  Baw się dobrze na tym wieczorku poetyckim, tylko uważaj na siebie, poeci sporo piją. :)

 3. Biszop permalink
  05/02/2011 1:00 am

  Fakt, jestem bylym dziennikarzem, ale nie Onetu :-).
  Pracowalem w nieistniejacej juz Gazecie Poznanskiej.
  Pozdrawiam

 4. 05/02/2011 9:48 am

  W takim razie zwracam honor, bo rozumiem, że Twoi byli koledzy z Gazety Poznańskiej, bez problemu pogodzili się z utratą pracy i nie szukali nowej, na przykład w Onecie.

 5. 05/02/2011 10:20 am

  Blog pana Korwina Mikkego jest taki jak on sam, aż tak wysoko wyjechał? No nie wiem, dla mnie on nie jest … ani blog ani autor

 6. 05/02/2011 10:25 am

  Margharites,
  nie pikus, tylko Pan Pikuś, sama wiesz ile i jakie komentarzy się pojawia wstawieniu bloga na główna stronę onetu, nie wiem czy się cieszyć, czy płakać, wybrałabym druga opcję

 7. love.eee permalink
  05/02/2011 12:17 pm

  Milionów odwiedzin.. – marzy początkujący bloger. I czasem się spełnia jak widać.

  Nie wiem jak Ci się odwdzięczę za notoryczne przywracanie dobrego humoru, Panie Kilmorze Fiszu Jedyny

 8. 05/02/2011 1:20 pm

  Love.eee @…
  Wystarczy założyć bloga na Onecie, napisać kontrowersyjną notkę ; o kościele, seksie albo gejach i lądujesz na głównej stronie portalu. A potem to już z górki. Wystarczy trzymać poziom;)
  PeeS. Oczywiście nie generalizuję i nie wrzucam wszystkich do jednego worka. Bloga Biszopa akurat znam i lubię :)

 9. love.eee permalink
  05/02/2011 2:04 pm

  Ja tam nie mogę założyć bloga, bo oni czyt. Onet, za założenie chcą wiedzieć wszyyyystko o mnie, prawie dosłownie. A ja nie chcę powiedzieć ;D

 10. 05/02/2011 6:07 pm

  Jadwigo, znaczy Pudelek? :P

 11. 06/02/2011 1:30 pm

  Margatrithes,
  ta jest, znaczy Pudelek,

 12. abrakadabra permalink
  07/02/2011 11:06 pm

  A może napisałbyś nie tylko o BLOGACH BLOGERÓW, ale sporządziłbyś i wytypowałbyś zwycięzców w każdej kategorii twoim okiem?

 13. sexysutch permalink
  08/02/2011 4:07 am

  @abrakadabra

  nasz uwielbiany Kilmoru Fiszu tego nie uczyni z prostego powodu – znowu nie trafi. I dlatego nie zechce się kompromitować, prawda Fiszku? Nasz Fiszek to rozsądny chłopaczek, asekurancik, i za to go tak wszyscy lubią, tititititi Kilmoraczku-nieboraczku. Znowu musiałby tłumaczyć, że jurorzy to głupawe cipuszki i starszawe chujaszki.

 14. 08/02/2011 10:23 am

  Nie wiem czy będę w stanie wskazać zwycięzcę w każdej kategorii. Mogę nie mieć czasu na przeczytanie wszystkich awansowanych blogów. Więc pewnie zrobię to tylko dla kilku kategorii.

 15. 09/02/2011 5:16 pm

  Co niektórzy również „mniejszościowego prezydenta” Korwina-Mikke dzielą na Kórwina i na Mikke :) W sumie na to samo wychodzi :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: