Skip to content

And the show goes on.

09/02/2012
Dzisiejszy dzień redakcja starała się poświęcić na czytanie blogów, które zakwalifikowały się do finałowej dziesiątki pretendującej o tytuł bloga blogerów. Nie szło nam najlepiej najlepiej. Tu nam strzyka, tam nam strzyka i czujemy się jakoś tak bardziej chujowo.
 
Poczytaliśmy trochę Ojca Leona, trochę Bebeluszka, zajrzeliśmy do Kodu Władzy i na koniec sprawdziliśmy co u Tobiaszka.
 
Ojca Leona pominiemy milczenie. Jego blog wprawdzie obraża nasze uczucia religijne, co jak wiadomo zgodnie z art. 196 Kodeksu karnego jest karalne karą pozbawienia wolności, ale że szkodliwość społeczna czynu jest niewielka, bo trudno sobie wyobrazić redakcję szczuplejszą niż nasza, to do sądu Ojca nie pozwiemy. Niemniej w ramach protestu też nie będziemy o nim pisać.
 
O Bebeluszku napiszemy więcej w osobnej notce.
 
Z Kodu Władzy przeczytaliśmy tylko kilka notek. Niestety szczęście nam nie dopisało i zamiast obiecanych teorii spiskowych, trafiliśmy na nocie, które mogłyby z powodzeniem służyć jako komentarze polityczne w TVN 24. Nic to. Będziemy próbować dalej.
 
Natomiast u Tobiaszeka bez zmian. Nadal umiera. Znów trafił do szpitala i będzie brał chemię. Tata modli się do Boga o jego zdrowie, co niestety po raz drugi w krótkim odstępie czasu obraziło nasze uczucia religijne. No cóż, widocznie tak już musi być.
 
Tak czy inaczej, redakcja życzy wszystkiego najlepszego Tacie, Mamusi i Siostrze Tobiaszka.
Tobiaszkowi nic nie życzymy, bo jak wiadomo śmierć nie dotyka nigdy głównych zainteresowanych. Oni umierają i mają z bańki. Natomiast ci co zastają, muszą jakoś z tą stratą najbliższej osoby, żyć dalej. Wiemy, że jest to bardzo trudne.
 
Życie mimo, że piękne, może być pełne bólu.
 
Dobrą wiadomością jest to, że ci co cierpią, też kiedyś umrą i wtedy oni automatycznie będą mieć z bańki.
 
Mogę tak napisać, bo ja też kiedyś będę miał z bańki.
Tak się składa, że wszyscy jedziemy na tym samym wózku.
 
Reklamy
3 Komentarze leave one →
 1. Anonim permalink
  09/02/2012 9:49 pm

  Pytanie : nie myślał pan , panie Kilmorze , o zmianie profilu swojego bloga ? Np. Pełna kultura czyli recenzje książek , płyt , koncertów . Po co się tak katować i czytać to wszystko . Twarde bobkowate stolce mogą być wynikiem nie tylko złego odżywiania ale i stresu właśnie . Brązowe strzępy czy co to tam jest , to chyba skrzepy, świadczące o stanie zapalnym jelita grubego . Stąd już bliska droga do nowotworu . Czy warto aż tak się poświęcać dla innych ?? Ja czytając pana recenzje czuję się potwornie zmęczona .

  Joanna

 2. Anonim permalink
  09/02/2012 10:03 pm

  p.s

  I dlaczego „Andrzej rysuje ” nie dostał nominacji ?? Ten człowiek jest cudowny ! Jest jeden rysunek o malarstwie na przykład , konkretnie o malarzu który umiera przy obrazie , nie dokończywszy dzieła . Większość niestety współczesnej twórczości tak właśnie odbieram : jakby ich autorzy dokonali przy nich żywota .

  Joanna

 3. 10/02/2012 10:36 am

  Ja swego czasu słuchając wypowiedzi polityków pewnej partii, też czułem się strasznie zmęczony, więc zacząłem oglądać stacje informacyjna która oni, na szczęście dla mnie, akurat bojkotowali. Ty masz o wiele prostsze zadanie. Ilość blogów na których ja nie piszę idzie w dziesiątki tysięcy.

  Jeśli chodzi o Andrzeja, to ja dałbym mu nominacje. Jest śmieszny, ma styl i nie nudzi.
  Myślę, że Sawka chciał rozłożyć wyróżnienia zgodnie z nazwą kategorii. Każdemu coś dał, więc w finale mamy komiks, zdjęcia i grafikę. OK można i tak. Nigdy się nie dowiemy co nim tak naprawdę kierowało, bo jurorzy nie mają w zwyczaju uzasadniać swoich wyborów.

  Ja między Zuchem i Andrzejem wybrałbym Andrzeja, bo na całym jego blogu nie znalazłem marnego rysunku. Zuch też jest śmieszny, ale ma u siebie kilka komiksów które spokojnie mógłby wywalić. Zaniżają mu poziom, ale widocznie juror widział to inaczej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: